• darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg

Vergroot je netwerk via de VvOB

Gepubliceerd op: 13-10-2023

Via de VvOB kom je in contact met een groot netwerk van professionele, ambitieuze onderwijsbestuurders die elkaar graag helpen. Er zijn talloze collega’s die met je van gedachten kunnen wisselen over zaken waarover je niet of lastiger praat met iemand uit je eigen organisatie. Bij de VvOB zijn we elkaars vraagbaak en trekken we samen op als iemand daar behoefte aan heeft. Dankzij de grote diversiteit aan leden is er altijd wel een lid waarmee je een match vormt. Je kunt iemand zoeken op een van onze ledenbijeenkomsten, maar je kunt het bestuur ook een mail sturen. Onlangs ontvingen wij de vraag van een lid die een sparringpartner zocht. Via een bericht aan onze leden hebben wij haar aan iemand kunnen koppelen. Zo'n match kunnen wij vaker maken! Mail naar bestuur@vvob.nl, of benader een van de bestuursleden persoonlijk via onze website.